Endret åpningstider

Mange AniCura Dyresykehus og klinikker vil holde stengt torsdag 8. og fredag 9. februar!

Torsdag 8. februar og fredag 9. feburar samles hele AniCura-kjeden i Stockholm. Det betyr at klinikken vil holde STENGT og vi tar ikke i mot noen pasienter disse to dagene.

Vi oppfordrer alle som trenger reseptfornyelse og time om å ta kontakt med oss innen onsdag 07/02-18.

Trenger kjæledyret ditt hjelp kan vakthavende veterinær nås på telefon: 820 90 060. 

Vi beklager alle problemer dette medfører og ønsker alle en god og skadefri helg. 

Flere nyheter

  • Nå er det båndtvang - hvordan kan jeg aktivisere hunden?

    Båndtvang gjelder fra og med fra 1. april til og med 20. august for hund i hele landet. Det er viktig for hunder å få beveget seg og aktivisert seg, selv om det er båndtvang. Vi har derfor samlet noen tips og aktiviter som kan passe, selv om hunden må være i bånd.
      Les mer om dette
    • Flåtten er her!

      Vårvarmen har allerede kommet i store deler av landet, og flåtten blir aktiv ved temperaturer over 4 grader. Mange har allerede funnet flått på sin hund eller katt. Flåttsesongen starter tidlig og varer lenge, og det er på tide å tenke på forebyggende preparater!
        Les mer om dette
      • Kattepest påvist i Agder!

        Flere har sikkert fått med seg at den svært smittsomme sykdommen Parvovirus-infeksjon hos katt, også kalt kattepest er påvist i agder. Vi oppfordrer alle katteeiere til å ta en titt i helsebok og pass, når fikk din katt sin siste vaksine? Er den beskyttet med riktig vaksine?
          Les mer om dette

        Feil

        Det har oppstått en feil. Siden svarer ikke lenger som forventet.