Canelana hos AniCura Sørlandet

Disse produktene har vi gledet oss til å dele med dere. Vi befinner oss nå i den kaldeste årstiden hvor både små og store firbente kan ha nytte av litt ekstra varme.

Produktene består av ren tykk merinoull som både er varmt, behagelig og funksjonelt.
Hos oss finner du nå det populære Canelana Ambassadør dekkenet og et utvalg ullmadrasser.


Vi kan også bestille dersom det er noen spesielt du ønsker.
Velkommen til oss på AniCura Dyreklinikk Sørlandet.

AmbassadørBakNy600dok.jpg3-dok600.jpgMarieAmbDachs600dok.jpgCanelanaLogo.jpg

Flere nyheter

  • Skog- eller fjelltur med hunden?

    Båndtvangen er over, jaktsesongen er i gang og vakre høstfarger lokker folk til fjells. Det er fantastisk for hunder å få bevege seg fritt i naturen, men med fri bevegelse kommer det ofte flere skader enn normalt. Her er noen ting du bør tenke på!
      Les mer om dette
    • Flere påkjørsler om høsten

      Om høsten får klinikkene våre inn nesten dobbelt så mange påkjørte dyr som i de lyse sommermånedene, og oktober er verstingen. Kommer vi kanskje litt sent i gang med refleksbruken? Og er det nok med en refleks?
        Les mer om dette
      • Hund i varm bil

        Vi har hatt en uvanlig varm sommer i store deler av landet, og selv en kort stund innelukket i en bil i denne varmen, kan være svært farlig for hunder. Det aller beste er å la hunden være igjen hjemme! Skulle likevel uhellet være ute, er dette det du skal gjøre.
          Les mer om dette

        Feil

        Det har oppstått en feil. Siden svarer ikke lenger som forventet.